Kesinleşmiş İhale Sonuçları, İhale Alan –kazanan- Firmalar

İhale (Ortak-Diğer) Duyuru / Tanıtım
Kesinleşmiş İhale Sonuçları, İhale Alan –Kazanan- Firmalar
Özeti :

Türkiye'de yapılmış ihaleleri kimlerin aldığını merak ediyorsanız, modülümüz sizin bu merakınızı giderecek mahiyettedir.

  İhale ve mali konularda DANIŞMANLIK ve EĞİTİM talepleriniz için iletişime geçmek üzere lütfen TIKLAYINIZ

Kesinleşmiş İhale Sonuçları, İhale Alan –Kazanan- Firmalar

 

Kesinleşmiş ihale sonuçlarını öğrenmek, ihaleleri alan (kazanan) firmaları görmek mi istiyorsunuz? İhale sonuçlarını ücretsiz olarak görebileceğiniz modülümüz hizmete açılmıştır.

4734 sayılı Kamu İhale Kanunu hükümlerine göre her yıl binlerce ihale yapılmaktadır. Yapılan ihalelerde, özellikle hizmet alım ihalelerinde firmaların imzaladıkları sözleşme bedelleri puan almak veya almamak için hayati öneme haizdir. Yapım işlerinde ise firmaların yeterliklerinin en önemli göstergesi olan iş deneyim belgeleri firmaların yaptıkları işlerle ortaya konulmaktadır. Tüm bunları öğrenebilmek ihale sonuçlarını takip etmeyle mümkün olacaktır.

Firmaların özellikle ciro değerlerinin hesaplanmasında önemli katkısı olan alınan ihalelerin, iş deneyim belgesinin tespitinde de önemi büyüktür.

Sektör, idare ve firma bazında ihaleleri kimlerin aldığını merak ediyorsanız, malihakem sitesi sizlere bu hizmeti sunuyor.

İnşaat ihale sonuçlarını, toki ihale sonuçlarını, karayolları ihale sonuçlarını, hizmet ihale sonuçlarını öğrenmek ve kazanan firmaları görmek istiyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz.

İhale Sorgulama modülü altında; ihale kazanan firmaları, ihale sonuçlarını, ihaleye çıkan idareleri ve idarelerin ihalelerini alan firmaları, geçmiş yıllar sonuçlarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

İhale Kazanan Firmaları SORGULAMAK için TIKLAYINIZ.

 

https://www.malihakem.com/ihaleler/firmalar