Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi, İhale Semineri

İhale (Ortak-Diğer) Duyuru / Tanıtım
Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi, İhale Semineri
Özeti :

Kamu İhale Kanunu, Kamu İhale Sözleşme Uygulamaları, Hakediş Uygulamaları, Fiyat farkı hesaplamaları gibi konularda alanında uzman kişilerden destek ve eğitim almak isterseniz biz buradayız. Pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz.

  İhale ve mali konularda DANIŞMANLIK ve EĞİTİM talepleriniz için iletişime geçmek üzere lütfen TIKLAYINIZ

Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi – Semineri

Kamu İhale Mevzuatı ifadesini kullandığımızda, sadece ihale süreçlerini değil, aynı zamanda sözleşme süreçlerini ve hakediş ödemelerini de kapsayan bir hukuksal temele işaret etmekteyiz. Eğitim bir ihtiyaçtır ve sürekli değişene ayak uydurmanın en önemli yöntemlerinden bir tanesidir. 2017, 2018, 2019 ve devam eden yıllarda yapacağınız eğitimlerde yanınızdayız.

Kamu İhale Kanunu sürekli değişiklik gösteren mevzuat içeriği nedeniyle uygulayıcıların en fazla kafasını karıştıran uygulama alanlarının başında gelmektedir. Aynı zamanda çalışan kişilerin değişmesi, mevzuat değişmese de ilgili olan diğer mevzuatların (Toplu sözleşme fiyat farkı, işçi hakları, yapım hakediş ödemeleri, hizmet hakediş ödemeleri vb.) karmaşık ve çok olması da ihale mevzuatının öğrenilmesi ihtiyacını artırmaktadır.

4734 sayılı Kamu İhale Kanunu hükümlerine tabi idarelerin ilgili satın alma birimlerinde mi çalışıyorsunuz? Son değişikliklerden sonra uygulamada problem yaşadığınız hususlar mı var?

Yoksa yeni mi atandınız? Ve bu mevzuat hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz?

İşte malihakem eğitim ve danışmanlık hizmetleri olarak sizin ihtiyacınıza en uygun eğitimleri planlayıp size en etkin eğitimin verilmesini sağlıyoruz.

Yeni başlayanlar için 2-4 kişilikten başlayan eğitim paketlerimizle satın alma birimlerinde çalışanlara uygulamalı eğitimler vermekteyiz.

En az 2 günlük eğitimden sonra sıfır ihale mevzuatı bilgisinden sizleri ihale hukuku konusunda yorum yapabilen ve temel ihtiyacınız olan bilgileri bilen bir seviyeye getireceğimizi taahhüt ediyoruz.

Hakediş eğitimlerimiz taahhüt evrakları üzerinden uygulamalı olarak gerçekleştirilmekte, idare çalışanlarına bir daha hata yapmaması için balık tutması öğretilmektedir. Ayrıca, hakediş ödemelerinde hatalar varsa, bunların da ortaya konulması ve olası çözümlerle sorun olmayacak şekilde sonuca kavuşturulması da hizmetlerimiz arasındadır.

Hizmet içi eğitimlerle konusunun en iyi uzmanlarını sizlerle buluşturuyoruz ve buluşturmaya devam ediyoruz.

İhale hukuku eğitimini en doğru, pratik ve hukuki temele uygun olarak öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz…

https://www.malihakem.com/iletisim