Kanun Madde 62'de Belirtilen %10 Limiti Aşılması Durumunda Kdv Dahil Mi Hariç Midir?
Sayın hocam :4734 sayılı kanunun 62 .maddesinin ( ı )bendinin 22/d -21 /f maddelerine göre yapılacak alımlarda % 10 aşamayacağı hukum vardır.burdakı tutarlar kdv dahilmi yoksa hariç tutarımı almamız gerekır. varsa bununla ilğili madde varmın yardımı olursanız sevınır.teşekkur eder ıyı günler dıulerım.
Cevap : Kanun Madde 62'de Belirtilen %10 Limiti Aşılması Durumunda Kdv Dahil Mi Hariç Midir?
Mali Hakem Uzman Uzman Yanıtı
Bu alanı görebilmek için lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Site kullanım bedellerini inceleyin.
Tamamen ÜCRETSİZ üye olun, sonra yanlız bu soru cevaplarını,

Kredi kartıyla sadece 30 TL ödeyip, satın alarak görüntüleyebilirsiniz.